Collection: Sale

We keep our everyday prices as reasonable as possible to make going green affordable, but occasionally we are able to offer even lower prices. Catch these deals on eco-friendly products before they're gone!
15 products
  • Swig Life 22oz Tumbler
    Swig Life 22oz Tumbler
    Regular price
    $29.00
    Sale price
    $15.00
    Unit price
    per 
  • Swig Life 20oz Bottle
    Swig Life 20oz Bottle
    Regular price
    $29.00
    Sale price
    $15.00
    Unit price
    per 
  • Hawaii Liquid Gold "Lip Balm" Stick (8mL)
    Hawaii Liquid Gold
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $15.00
    Unit price
    per 
  • Multipurpose Brush - Extra Long Wooden Handle
    Multipurpose Brush - Extra Long Wooden Handle
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $13.50
    Unit price
    per 
  • Peppermint Essential Oil
    Peppermint Essential Oil
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $13.50
    Unit price
    per 
  • Brooklyn Energy Essential Oil
    Brooklyn Energy Essential Oil
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $12.00
    Unit price
    per 
  • Swig Life 12oz Stemless Cup
    Swig Life  12oz Stemless Cup
    Regular price
    $19.00
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • Dental Floss Refill
    Dental Floss Refill
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • Bamboo Shampoo/ Soap Bar Lift Dish
    Bamboo Shampoo/ Soap Bar Lift Dish
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $8.00
    Unit price
    per 
  • Soap Dish (8" Boardwalk Style)
    Soap Dish (8
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $8.00
    Unit price
    per 
  • Vegan Nail Brush
    Vegan Nail Brush
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $7.50
    Unit price
    per 
  • Happy Bears Wool Ornaments
    Happy Bears Wool Ornaments
    Regular price
    $10.75
    Sale price
    $7.50
    Unit price
    per 
  • Soap Dish (Boardwalk Style)
    Soap Dish (Boardwalk Style)
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $6.00
    Unit price
    per 
  • Cotton Muslin or Mesh Produce Bag
    Cotton Muslin or Mesh Produce Bag
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Unit price
    per 
  • Lavender Laundry Soap
    Lavender Laundry Soap
    Regular price
    $0.50
    Sale price
    $0.43
    Unit price
    per