Skip to content
Submit
Close search
Just added to your cart
Qty:
View cart (
)
Continue shopping
Bath & Body
Cleaning
Kitchen
Sets
About
Blog
Find Us
SALE
Submit
Search
Log in
Cart
0
items
Bath & Body
Cleaning
Kitchen
Sets
About
Blog
Find Us
SALE
Collection:
Home page
Filter by
All products
accessories
Bath
Bath & Body
BPA-free
Cleaning & Organization
clearance
Cookware & Utensils
Eco Conscious Gifts
F2O products
fragrance free
glass
hair
made in Hawaii
no palm oil
Organic
phosphate-free
refillable
reusable
vegan
Wellness
wood
zero-waste
Sort by
Featured
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
13 products
Meli Wraps Beeswax Wraps
Meli Wraps Beeswax Wraps
Regular price
$24.00
Sale price
$24.00
Sale
Unit price
/
per
Wool Dryer Balls, 4-pack
Wool Dryer Balls, 4-pack
Regular price
$28.00
Sale price
$28.00
Sale
Unit price
/
per
Kaukau Kits
Kaukau Kits
Regular price
$25.00
Sale price
$25.00
Sale
Unit price
/
per
Wool Dryer Balls, 6-pack
Wool Dryer Balls, 6-pack
Regular price
$36.00
Sale price
$36.00
Sale
Unit price
/
per
Bamboo Drink Lids for Mason Jars
Bamboo Drink Lids for Mason Jars
Regular price
$10.00
Sale price
$10.00
Sale
Unit price
/
per
Shampoo Bar - Coconut + Lavender
Shampoo Bar - Coconut + Lavender
Regular price
$12.00
Sale price
$12.00
Sale
Unit price
/
per
Solid Dish Soap (Bumbucha)
Solid Dish Soap (Bumbucha)
Regular price
Sold out
Sale price
$16.50
Sale
Unit price
/
per
Mason Jar Soap Dispenser w/ jar
Mason Jar Soap Dispenser w/ jar
Regular price
$12.50
Sale price
$12.00
Sale
Unit price
/
per
Swedish Dishcloths
Swedish Dishcloths
Regular price
$12.50
Sale price
$12.50
Sale
Unit price
/
per
Shampoo: Coconut Tea Bar
Shampoo: Coconut Tea Bar
Regular price
Sold out
Sale price
$13.50
Sale
Unit price
/
per
Unpaper(R) Towel Kraft Tube
Unpaper(R) Towel Kraft Tube
Regular price
$4.00
Sale price
$4.00
Sale
Unit price
/
per
Meli Wraps Beeswax Wraps *FINAL SALE*
Meli Wraps Beeswax Wraps *FINAL SALE*
Regular price
Sold out
Sale price
$12.00
Sale
Unit price
/
per
Grocery Shopping Set
Grocery Shopping Set
Regular price
Sold out
Sale price
$30.00
Sale
Unit price
/
per
Use left/right arrows to navigate the slideshow or swipe left/right if using a mobile device
choosing a selection results in a full page refresh
press the space key then arrow keys to make a selection